Enbet Nasıl Üye Olunur?

Enbet

SR Services ile kaydının olduğu ve lisansın Costa Rica üzerinden alınarak, online oyun hizmetini, yasal etkenler altında sağladığı bilgilerine yer verilir. Enbet aynı zamanda tüm üyelerine uygun olarak altyapısı, Xax Game Network ile sağladığını da ayrıca belirtmektedir. Sitenin hizmeti 2015 yılında ülkemizde, Avrupa’da ise 2004 yılında başlamıştır. Ayrıca Avrupa üzerinde 3000 binden fazla ofislerde makinelerinin kullanılmakta olduğu bilgilerinin de yansıtıldığını görebiliyoruz. Yasal denetimlerin Costa Rica üzerinden sağlandığı hizmet ile HM73/845 lisans numarası ile hizmetin aksatılmadan sağlanmakta olduğunu da ifade edebiliriz.

Enbet Firmasına Nasıl Üye Olurum?

Üye olma işlemlerini yapmak kolaydır. Mutlaka Enbet firmasının kendi ana sayfa ekranına girdiğinize emin olmalısınız. Bunun hemen ardından ise kayıt işlemlerinizi sorun olmadan yapabilir ve beklentilerinize uygun bir hizmet içeriğinden de yararlanmanız mümkün olacaktır.

  • Ana sayfa ekranına girdikten sonra sağ üst panelde KAYIT OL sekmesine tıklanmalıdır,
  • Açılan yeni sayfa üzerinde, size ait üyelik form bilgisi yer alır. Tüm boş alanları doldurmalısınız.
  • Tüm alanlar doldurulduktan sonra Hesap Oluştur bağlantısına tıklanmalıdır,
  • Bağlantıya tıkladıktan sonra Enbet size, e-posta ile aktivasyon işlemi için mesaj gönderecektir. Mesajı açın ve aktivasyonu tamamlayın,
  • Bunun ardından kullanıcı adınız ve şifreniz ile ana sayfa üzerinden giriş yapın

Tüm bunları yaptıktan sonra sitenin üyesi olabilirsiniz. Ürünleri kullanmak ve bonusları almak için ise mutlaka para yatırmanız gerekiyor.

Enbet Yeni Üyelere Bonus

Yeni üye olduktan sonra alacağınız bonus kampanyaları Enbet bünyesinde 400TL’ye kadar verilen %100 bonus ile 10TL Kayıt Bonusu olarak sağlanmaktadır. Bu bonusların yaralanma şartlarını ve bonusu aldıktan sonra çevrim şartlarını mutlaka tamamlamanız gerekiyor.

One thought to “Enbet Nasıl Üye Olunur?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir