Enbet Hakkında

Enbet

Türkiye pazarında yerini alan Enbet markası, hizmetini sunarken düzenli içerikler, lisans, Türkçe dil imkanı ve müşteri hizmetleri ekiplerini sunduğunu da açıklar. Lisansını Costa Rica Hükümetinin ilgili oyun komisyonu tarafından aldığını da belirtmiştir. SR Services üzerinden kayıtlı olan bu lisansın ID no’su ise 108259 olarak geçmektedir. Tüm bu süreçlere ve düzene göre sağlanan bir imkanın olduğunu ve hizmetlerin aksatılmadan iyi bir yapılanma ile verilmekte olduğunu da bu vesile ile söylemek mümkündür. Firma ayrıca hizmetini Avrupa üzerinde 2004 senesinde başlatmış, Türkiye üzerinde ise 2015 yılında vermeye başlamıştır.

Enbet Live Games / Canlı Oyunlar Hizmeti

Bu hizmet alanı, ana sayfa üzerinde Live Games başlığı altında yer alır. Canlı yayında bayan sunucu tarafından verilen bu imkan, sizin tahminlerinizi ekrana yansıyan seçenekler üzerinde yapmanızı sağlar. Bet On Games altyapısı üzerinden verilen hizmet, canlı yayın sırasında bayan sunucu varken, şans oyunlarını oynamanıza imkan vermektedir. Çeşitli şans oyun hizmetlerini ve bazı casino türü oyunları burada bulabilirsiniz. Enbet live games seçeneğinde üyelerine;

  • Şanslı 7, Şanslı 6 ve Şanslı 5,
  • Zar ve Zar Düellosu,
  • Çarkıfelek,
  • Poker ve Bakara
  • Savaş

oyunlarının yer aldığını görebiliyoruz. Tüm bu oyunları, canlı yayın sırasında, güzel bayan sunucular ile birlikte oynayarak iyi bir para kazanma deneyimi yaşayabilirseniz.

Enbet Live Games Oyunları Her Zaman Aktif mi

Her zaman için Enbet canlı oyunlar alanına giriş yaparak, paranızı değerlendirebilirsiniz. Bazen bayan sunucular ile sohbet edebilir ve beklentilerinizi de buna göre alarak, iyi bir hizmet olanağından da yararlanabilirsiniz.

One thought to “Enbet Hakkında”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir